Florbola notikumi

1991-2018

2014/2015

4. aprīlī Lielvārdes sporta namā tika noskaidrota 1. līgas labākā komanda. Finālā sacentās Latvijas Universitāte/ FS Masters un Apelsīns/ Talsi komandas. Abas komandas jau divreiz bija tikušās šajā sezonā, kad Talsos uzvarēja Apelsīns komanda, bet Rīgā studenti revanšējās.

Izšķirošās spēles liktenis lielā mērā tika izšķirts jau pirmajā trešdaļā. Perioda vidusdaļā Kristers Eglītis, Krists Paulovičs un Ainārs Nahodkins guva vārtus un izvirzīja studentus vadībā. Lai arī nākamajā uzbrukumā vienus vārtus pretinieki atguva, tomēr pēc pirmā perioda divu vārtu pārsvars LU komandai. Otrajā trešdaļā Edžus Ceriņš guva vēl vienus vārtus LU komandai. Spēles trešajā trešdaļā Rolands Zveja un Rolands Peļņa guva vārtus un tikai spēles priekšpēdējā minūtē Talsi spēja gūt otros vārtus. Spēles beigu rezultāts 6:2 un pārliecinoša Latvijas Universitāte/ FS Masters komandas uzvara. Spēles labākā spēlētāja gods Kristeram Eglītim, kuram viens vārtu guvums. Sezonā kopumā Kristers ar 57 punktiem ir otrais rezultatīvākais 1. līgas spēlētājs. Divi rezultativitātes punkti finālā Kristam Paulovičam un Edžum Ceriņam. Savukārt Kristaps Bukbārdis atvairīja 15 no 17 pretinieku metieniem.